Loading...
ErrorГендерна політика гомосексуалізму в Європі [2012, DVDRip] (лекція Українською мовою)

Ответить на тему
 
Автор Сообщение

Rassvet

Стаж: 12 лет

Сообщений: 144

Откуда: Киев

Украина

post 29-Июн-2012 15:50

Quote

Гендерна політика гомосексуалізму в Європі (лекція Українською мовою)

Год выпуска: 2012
Страна: Україна
Жанр: Лекція
Продолжительность: 02:36:40
Переклад: Відсутній
Українські субтитри: немає

Описание:Останніх декілька років в Україні активно впроваджується гендерна політика, яка, на перший погляд, має на меті зрівняти у правах жінок та чоловіків. Але , насправді, читаючи поміж рядків виявляється, що відбувається маніпуляція свідомістю.

Згідно теорії гендерної рівності людина може мати соціальних 5 статей. При цьому фізична (чи біологічна) стать відкидається як така. Вони вважають, що стать формується соціумом (тому й соціальна стать), а не природою. А це означає, що в розумінні гендеристів (а радше гендарастів), між чоловіком та жінкою не існує ніяких відмінностей.

Прихованою небезпекою насадження гендерної рівності є цілеспрямоване розтління дітей з самого народження, а також знищення інституту сім’ї. Це ставить під загрозу майбутнє нації.

Першим доказом цього є ліквідація слова сім’я в назві міністерства. Було Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, а стало Міністерство освіти, науки, молоді і спорту.

У США заборонено вживати слово «матір» та «батько». В Австралії ліквідовані туалети за ознакою статі.

У законодавство багатьох країн вносяться зміни, які захищають гомосексуалістів та лесбіянок, а не нормальних людей.

У 1992 році ВООЗ, всупереч науковим даним, виключив гомосексуалізм та інші психічні розлади з переліку діагнозів.

68% працівників Американської психіатричної асоціації вважають гомосексуалізм психічним розладом. Шизофренія, параноя, латентна шизофренія, маніакально-депресивні стани – це далеко не повних перелік психічних розладів тих, хто вважає себе гендерно рівним: гетеросексуалом, бісексуалом, лесбіянкою, жінкою або чоловіком.

Метою гомосексуального руху:

- залучення нових людей за рахунок дітей;

- агресивна політика покликана запустити механізм геноциду цілих народів;

- отримання влади над нормальними людьми.

Вихід із цієї проблемної ситуації існує. Гомосексуалізм піддається корекції та лікуванню, оскільки згідно тієї ж теорії гендеру суспільство формує стать. Відтак, суспільство може повернути людину в нормальне русло.

Українці – нормальні люди. Нам не потрібна ніяка гендерна рівність. В Україні рівність прав жінок та чоловіків гарантує Конституція.

Кожен із нас повинен захистити себе від гомо-диктатури. Ми захистимо наших дітей, наші сім’ї, наше суспільство, наше майбутнє!

Всем кто интересуется документальной информацией и информацией для разума и ума и своего совершенствования. Рекомендую посетить мои раздачи:
http://goloka.org.ua/tracker.php?rid=6094#results


Якість: DVDRip
Формат: MP4
Відео кодек: XviD
Аудіо кодек: MP3
Видео: Xvid, 480х360, 4х3, 238 Кбит/сек, 25,000 кадр/сек
Аудио: МР3, 96,0 Кбит/сек, 44,1 КГц, 2 канала(ов)
Profile PM
Показать сообщения:    
Ответить на тему

Текущее время: 02-Окт 16:38

Часовой пояс: GMT - 2Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Вы не можете прикреплять файлы к сообщениям
Вы не можете скачивать файлы

Добро пожаловать на наш трекер, который станет для вас незаменимым пособием по йоге, медитации и источником полезных советов на каждый день в разных жизненных ситуациях. Оставайтесь с нами, приглашайте друзей, делитесь ссылками на понравившиеся вам материалы. С уважением, Администрация сайта goloka.org.ua.

Традиционно, разные школы базируются на двух фундаментальных вопросах: 1) что есть мир, и 2) что\кто есть Я, иными словами чем есть всё то, что воспринимается, и кем есть тот, кто всё это воспринимает. Казалось бы уже у каждого есть ответы на данные вопросы, и потому они более не задаются. Йога базируется на том, что положенные в основу жизнедеятельности (жизни\бытия + деятельности) неверные ответы, на упомянутые выше вопросы, приводят к страданиям, впрочем верно и обратное – утвердившись в истине, достигается состояние противоположное страданиям (порой именуемое противоположным берегом сансары). ). С точки зрения теории - всё достаточно легко, а с точки зрения практики - не всё так просто (ответы, и всё что базировалось на них, повторялось длительное время, и как следствие обладают устойчивой тенденцией к дальнейшему повторению, которое ведет к дальнейшему страданию - теория не прекращает повторения всего того, что повторялось, но указывает на то, что должно прекратить повторяться. В свою очередь, администрация желает вам успехов в практике, которой мало кому хочется заниматься, в результате чего достигается только состояние 1) я знал как должно, 2) но делал как обычно, и 3) получил результат именно из второго пункта, искренне рассчитывая на результат из первого пункта :)

Великие изречения ведических писаний, которые указывают на суть:

1. Прагьянам брахма — «сознание есть Брахман» («Айтарея-упанишада» 3.3 «Ригведы»)
2. Аям атма брахма — «атман есть Брахман» («Мандукья-упанишад» 1.2 «Атхарваведы»)
3. Тат твам аси — «то ты еси» («Чхандогья-упанишада» 6.8.7 «Самаведы»)
4. Ахам брахмасми — «Я есмь Брахман» («Брихадараньяка-упанишада» 1.4.10 «Яджурведы»)